Fisia w obiektywie Pieska Warszawskiego

W lipcu 2018, tuż po adopcji Fisi, @piesekwarszawski sfotografował ją w galerii Raster. Pisaliśmy o niej wtedy tak:

Fisia / 2 lata / mieszkanka Sielc / “W poprzednim życiu Fisia mieszkała na wsi, ale właściciele rozstali się z nią wyrzucając z samochodu, więc przeprowadziła się do Warszawy, znalazła nowy dom i pracę w galerii sztuki , gdzie do jej obowiązków należy spanie pod obrazami i obwąchiwanie rzeźb. W weekendy wysypia się do 10:00, a potem rozbija po kawiarniach, delektuje suszonymi szprotami i gapi przez okno na gołębie i muchy. Miejskie życie jej służy.”

Była wtedy jeszcze zabiedzona i wychudzona, ale wystarczyły trzy miesiące u nas w domu, by już we wrześniu 2018 na Zlocie Piesków Warszawskich prezentowała się tak:

A tak wyglądała Fisia we wrześniu 2019, podczas spontanicznej akcji fotograficznej Pieska Warszawskiego na Polu Mokotowskim:

Magdalena Kobus • FISIA.PL

Nazywam się Magdalena Kobus, a Fisia i Funia to moje adoptowane kundelki. Na co dzień zajmuję się tworzeniem treści edukacyjnych i strategii komunikacji dla różnych branż, a po godzinach, jako dyplomowana behawiorystka prowadzę instagrama i bloga z poradami dla opiekunów i opiekunek psów.

Zobacz też

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *