Fisia na okładce magazynu Dog and Sport

Fisia, razem z Tobim i Pchełką z “Pies moją miłością“, trafiła na okładkę jesiennego wydania magazynu Dog&Sport. Numer 4/2019 poświęcony jest kundelkom – w tym wydaniu pojawiły się artykuły m.in. o mitach dotyczących adopcji oraz o lękowości u psów.

Okładkowe zdjęcie zrobiła Karolina Mazur. A tak w jej obiektywie wyglądały kulisy sesji:

Magdalena Kobus • HAU@FISIA.PL

Kynoedukatorka, dyplomowana trenerka i behawiorystka psów, specjalistka w dziedzinie komunikacji – zarówno tej psiej, jak i ludzkiej.

Zawodowo zajmuję się pisaniem, tworzeniem treści edukacyjnych i strategii komunikacji. Prowadzę warsztaty, wykłady, a także instagrama i bloga z poradami dla opiekunów i opiekunek psów. Współpracuję z markami oferującymi usługi lub produkty dla psów: znając specyfikę branży, usprawniam ich komunikację z klientami.
Moją misją jest promowanie świadomej opieki nad psami i odpowiedzialnej adopcji. Wierzę, że psy zasługują na nasze zrozumienie, a relację z nimi warto budować w oparciu o empatyczną komunikację oraz metody pracy zgodne z naukowo potwierdzonymi standardami z zakresu etologii, wiedzy o potrzebach i szkoleniu psów.

Zobacz też

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *