Funia w obiektywie Pieska Warszawskiego

Niedługo po adopcji Funia pojawiła się na profilu @piesekwarszawski:

Funia / 4,5 miesiąca / mieszkanka Rakowca /
Adoptowana siostro-córka @fisia_ofisial To owoc tzw. niepokalanego szczeknięcia – sześciotygodniowa Funia objawiła się w kartonie, przy drodze gdzieś w woj. lubelskim. Uratowana przez @chelmskastrazochronyzwierzat
Jak na prawdziwą nastolatkę przystało, mogłaby imprezować i pić drinki z kranówki do białego rana, a niewprawny smokey eye tylko dodaje jej uroku. Jej ulubiony przedmiot w psiej szkole to WF: ćwiczy skoki w dal, skacze na skakance ze smyczy, gra w zbijaka”.

 Dziękujemy Pieskowi Warszawskiemu za piękne zdjęcia Fuńci:

Magdalena Kobus • HAU@FISIA.PL

Kynoedukatorka, dyplomowana trenerka i behawiorystka psów, specjalistka w dziedzinie komunikacji – zarówno tej psiej, jak i ludzkiej.

Zawodowo zajmuję się pisaniem, tworzeniem treści edukacyjnych i strategii komunikacji. Prowadzę warsztaty, wykłady, a także instagrama i bloga z poradami dla opiekunów i opiekunek psów. Współpracuję z markami oferującymi usługi lub produkty dla psów: znając specyfikę branży, usprawniam ich komunikację z klientami.
Moją misją jest promowanie świadomej opieki nad psami i odpowiedzialnej adopcji. Wierzę, że psy zasługują na nasze zrozumienie, a relację z nimi warto budować w oparciu o empatyczną komunikację oraz metody pracy zgodne z naukowo potwierdzonymi standardami z zakresu etologii, wiedzy o potrzebach i szkoleniu psów.

Zobacz też

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *