Kursy i webinary o psach od Wojtków Szkolenia [kod rabatowy]

Jest wiele fajnych sposobów na pogłębianie wiedzy na temat psów: można czytać książki, oglądać webinary, robić kursy zawodowe. Tylko które wybrać?

W poniższym tekście znajdziecie krótki, subiektywny przegląd: które kursy i webinary od Wojtków Szkolenia polecam, a także afiliacyjne kody rabatowe do ich zakupu.

Ja sama skończyłam w Wojtków Szkolenia zawodowy kurs trenerski i behawiorysty psów (i też polowałam na zniżkę!). Przerabiałam wiele z dostępnych na ich platformie materiałów, dlatego też przygotowałam polecenia podzielone na to, co moim zdaniem lepiej nada się dla kogoś początkującego, a co dla bardziej wkręconych w temat osób. Ale oferta jest na tyle szeroka, że każda osoba znajdzie tam materiały o psach dopasowane do siebie i swoich potrzeb.

Czytaj dalej jeśli:

 • Masz psa i chcesz go lepiej zrozumieć
 • Chcesz pogłębiać swoją wiedzę o psach i szukasz sprawdzonego źródła rzetelnych informacji na temat psich potrzeb, emocji i metod szkoleniowych
 • Rozważasz dalszy rozwój w tym kierunku i szukasz sprawdzonych kursów zawodowych, ale nie wiesz czy taki kurs jest dla każdego, albo który wybrać
 • A może po prostu wiesz doskonale czego potrzebujesz i który webinar chcesz obejrzeć z oferty Wojtków Szkolenia: kod rabatowy czeka na ciebie poniżej!

Webinary i książki o psach na sam początek

Te materiały sprawdzą się idealnie dla osób, które dopiero planują psa lub mają swojego pierwszego psa. Ale też dla osób, które miały psy od zawsze, ale chcą zacząć poszerzać i aktualizować swoją wiedzę na ten temat.

Od czego zacząć, żeby nie pominąć podstaw, zanim wejdzie się w bardziej zaawansowane kwestie?

Paka dla szczeniaka

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Zestaw 5 webinarów i skryptów w formacie PDF (checklisty ułatwiające pracę oraz mini-ebooki o psiej komunikacji i zabawach dla psa w domu):

 1. Nauczenie psa czystości.
 2. Problem szczenięcego podgryzania.
 3. Socjalizacja psów.
 4. Komunikacja psów.
 5. Podstawowe potrzeby psów.

Słuchając psa. Komunikacja na linii pies-opiekun

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Webinar omawia w jaki sposób psy mogą komunikować swoje potrzeby opiekunom, jak można interpretować niektóre sytuacje i co można zrobić, aby nasz pies czuł się z nami bezpiecznie.

Ebook “W Harmonii z Psem”

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Interaktywna książka o komunikacji psów, ich sygnałach i możliwych interpretacjach. Łączy w sobie tekst teoretyczny i opisy różnych zagadnień z zakresu komunikacji psów, oraz filmy zaszyte w treści w formie kodów QR, pokazujące te same zagadnienia w praktyce. 

Dostępna jest też w wersji drukowanej, nie tylko jako ebook!

Czy to zabawa? Webinar o poznawaniu psów

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Ten webinar nauczy was jak rozpoznać, czy psy faktycznie bawią się ze sobą, czy może mają ze sobą problem w kontakcie.

Webinar o wspieraniu psów

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Webinar o tym, jak mądrze wspierać socjalnie swojego psa w trudnych chwilach, np. gdy podczas spaceru spotyka psa lub człowieka, przy którym nie do końca czuje się komfortowo.

fisia i kurs wojtkow szkolenia na laptopie

Webinary i kursy dla zaawansowanych psich opiekunów

Te materiały sprawdzą się doskonale dla osób, które mają już psa, interesują się różnymi psimi tematami, ale chcą jeszcze bardziej pogłębić swoją wiedzę. A może napotkały ze swoim psem jakieś wyzwanie, nad którym pracują i chcą dokładniej zgłębić te kwestie. Polecamy:

Kolejny pies w rodzinie – studium przypadków

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Webinar skierowany zarówno do opiekunów chcących powiększyć swoją psią grupę, jak również do specjalistów pomagających w budowaniu relacji między ludźmi a psami. Odpowie m.in na pytania o to:

 • Czy warto zostawiać psy, aby same się ze sobą dogadały i ustaliły hierarchię?
 • Czy psy koniecznie potrzebują w domu towarzystwa innych psów?
 • Czy gdy mamy w domu dorosłego psa i adoptujemy / kupujemy szczeniaka, to dorosły pies nie zrobi maluchowi krzywdy? Czy szczeniak będzie miał przez jakiś czas tzw. taryfę ulgową?
 • Jak przygotować się do zaopiekowania nowym psem, aby nie popełnić podstawowych błędów?
 • Jak zadbać o emocje starych i nowych członków rodziny?

Trening kooperacyjny

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Webinar dotyczący treningu medycznego (zwanego też treningiem kooperacyjnym) jako narzędzia wykorzystywanego w pracy z psami podczas konsultacji behawioralnych, procedur medycznych i innych sytuacji życiowych. Trening medyczny wiąże się głównie z daniem psu kontroli i wyboru.

Sposoby Pracy z Psami Agresywnymi

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Podczas webinaru omawiane są różne sposoby pracy z psami problemowymi, a także wady i zalety poszczególnych metod i sposobów pracy z psami agresywnymi. Duża część webinaru poświęcona jest też emocjonalności i jak ma się ona do zachowań agresywnych.

Terapia psów agresywnych

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

To już droższy kurs online. Rozbudowany i napakowany wiedzą o wiele bardziej niż webinar. Znajdziecie w nim m.in.:

 • analizę ok. 80 filmów z interakcji psów i sytuacji szkoleniowych,
 • przykłady terapii konkretnych psów,
 • praktyczne tipy, co się faktycznie sprawdza w pracy z psami agresywnymi, a co nie,
 • dostęp do 2 webinarów „Agresja lękowa” i „Pies reaktywny” w gratisie,
 • 2 livechaty z Piotrem Wojtków, ale i dostęp do livechatów z poprzednich edycji (22 spotkania!),
 • dostęp do zamkniętej grupy na FB.

Lęk separacyjny z Maleną DeMartini

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Webinar ze specjalistką, Maleną DeMartini, która prezentując nowoczesne i empatyczne podejście do psów, poparte badaniami naukowymi, obala częste mity na temat lęku separacyjnego, tłumaczy jak podejść do terapii, jakie kroki podejmować, czego nie robić a co jest konieczne, aby pies potrafił spokojnie zostawać sam w domu pod koniec swojej terapii.

Ebook “Dekoder Psów”

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Książka opisuje i analizuje 20 psich sygnałów – takich jak kładzenie się, ziewanie, warczenie, lizanie nosa i drugiego osobnika czy machanie ogonem – które często mogą budzić w opiekunach wątpliwości co do ich interpretacji.

Dostępna jest też w wersji drukowanej, nie tylko jako ebook!

Obserwacja psów z Paulą Gumińską i Piotrem Wojtków

– 20% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA20

Webinar, który pokaże jak skupienie się na takich detalach jak ruch, oddech i spojrzenie psa, jest istotne podczas treningu z psem, jak i podczas terapii behawioralnej, która ma pomóc psu i jego opiekunom zrozumieć siebie nawzajem.

Gdy ukończycie webinary o psach na platformie Wojtków Szkolenia dostaniecie certyfikat uczestnictwa, np. taki:

Kursy zawodowe dla osób chcących pracować z psami

Trener/ka psów

– 10% taniej z kodem afiliacyjnym FISIA10

Kurs zawodowy Trener/ka Psów to już zobowiązanie czasowe na kilka miesięcy: kurs odbywa się równolegle na platformie e-learningowej, jak i w ramach zjazdów na żywo. Dzięki temu łączy się praktykę z teorią czyli kompleksową wiedzą z zakresu komunikacji, potrzeb emocji, sposobów uczenia się i motywacji psów, a także sposobów uczenia się psów, organizacji treningów – takich z potencjalnymi klientami, jak i własnych.

Dostępne są dwie opcje uczestnictwa – z psem lub bez psa. Ja wybrałam tę bez psa – cały program kursu realizowałam tak samo jak uczestnicy i uczestniczki z psami, z tą różnicą że ćwiczenia treningowe wykonywałam w ramach prac domowych u nas w mieszkaniu. Każda osoba musi też wyrobić w ramach kursu praktyki na prawdziwych zajęciach z klientami w Psiedszkolu, szkole Wojtków.

Kurs trenerski kończy się egzaminem praktycznym i pisemnym. Jakie daje możliwości?

Polecam go nie tylko osobom, które myślą o zawodowej pracy z psami i ich opiekunami i opiekunkami, ale też wszystkim osobom, które chcą mądrzej i efektywniej pracować z własnym psem. Taki kurs na pewno też przyda się osobom, które udzielają się wolontaryjnie w schroniskach, fundacjach, czy jako domy tymczasowe. Ale można zrobić go czysto hobbystycznie, nawet jeśli nie wiąże się swojej kariery zawodowej z pracą z psami!

Jeśli powyższe polecenia wam się przydały, będzie nam miło jeśli zrobicie zakupy w Wojtków Szkolenia korzystając z podanych przez nas w tekście kodów afiliacyjnych. Obniży to cenę produktów w waszym koszyku, a my dostaniemy wówczas mikroprowizję od szkoły, którą pewnie sami wydamy na kolejne szkolenia. Dzięki!

Magdalena Kobus • HAU@FISIA.PL

Kynoedukatorka, dyplomowana trenerka i behawiorystka psów, specjalistka w dziedzinie komunikacji – zarówno tej psiej, jak i ludzkiej.

Zawodowo zajmuję się pisaniem, tworzeniem treści edukacyjnych i strategii komunikacji. Prowadzę warsztaty, wykłady, a także instagrama i bloga z poradami dla opiekunów i opiekunek psów. Współpracuję z markami oferującymi usługi lub produkty dla psów: znając specyfikę branży, usprawniam ich komunikację z klientami.
Moją misją jest promowanie świadomej opieki nad psami i odpowiedzialnej adopcji. Wierzę, że psy zasługują na nasze zrozumienie, a relację z nimi warto budować w oparciu o empatyczną komunikację oraz metody pracy zgodne z naukowo potwierdzonymi standardami z zakresu etologii, wiedzy o potrzebach i szkoleniu psów.

Zobacz też

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *