Jeśli szukasz przystojnej modelki z lisim ogonem – odezwij się. Jeśli pragniesz pomóc pieskom w potrzebie – możemy zrobić to wspólnie. Jeśli chcesz zrobić nam prezent i wysłać coś do przetestowania – napisz do nas.

Możemy zaplanować coś tutaj – na blogu, albo na naszym instagramie: @fisia_ofisial ma 9000 followersów; tygodniowo notuje średnio między 200000 a 250000 odsłon; docierając do średnio 15000-20000 uu/tyg.

O wszystkim decyduje Fisia. Typiara nie będzie polecać niczego co by się jej samej nie podobało. Jest ambasadorką pakietów weterynaryjnych Pethelp. Została twarzą psich ciastek Cundel Burry. Testowała już m.in. szelki i smycze Hauever, łóżka Pets Studio, bluzy Pet Like You, gryzaki i karmę Acana, mydełka Totobi. Specjalnie dla niej Pies Matejko stworzył matę węchową w kształcie kawałka margherity. Wystąpiła na okładce magazynu Dog&Sport i w reklamie prenumeraty magazynu Szum. Pisała recenzje książek dla właścicieli psów. Jest zapraszana i chadza na pizzę do Cudów na kiju albo na śniadania z prosecco do Znajomi Znajomych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *