Jak robicie zakupy dla swojego psa? Ja najpierw chodzę cała podekscytowana, bo wiadomo – pieniądze najlepiej wydaje się na kundle. A potem mina mi rzednie, bo zazwyczaj wyszukuję kilka podobnych rzeczy od różnych producentów i zaczyna się bardzo żmudny i do nikąd prowadzący proces wybierania. Które smaczki mają idealny kształt do treningów? Która smakula ma mniejszy otwór? Lepsza linka z biothane czy PVC?

Lubię wybierać rzeczy w 100% odpowiadające moim potrzebom i wyobrażeniu. Czyli, po prostu, jestem strasznie upierdliwą konsumentką. Dlatego lubię dobre recenzje. Jest w nich wystarczająco dużo miejsca na wszystkie szczególiki. Nawet obszerny tekst sponsorowany jest w stanie podpowiedzieć mi, czy dana rzecz spełni moje oczekiwania.

Nasz blog już od jakiegoś czasu służył m.in. właśnie do tego – z radością pieję tutaj z zachwytu nad rzeczami, które się sprawdziły i które polecamy innym, czy to w recenzjach konkretnych produktów czy w naszym rozbudowanym przewodniku po psich gadżetach. Tym bardziej cieszę się, że Fisia i Funia zostały wybrane na recenzentki w tegorocznym plebiscycie Top for Dog!

Top for Dog to konkurs dla produktów i usług dedykowanych psom. Od zabawek, poprzez gryzaki, smaczki i suplementy, aż po akcesoria spacerowe, sportowe i domowe. Jest oczywiście cała sekcja poświęcona karmom. Zgłaszają się także groomerzy, sklepy internetowe czy kliniki weterynaryjne. Nagradzana jest też inicjatywa społeczna. Spośród zgłoszeń zwycięzców wybierają zarówno konsumenci, głosując, oraz specjalnie wybrana kapituła.

Co roku ogłaszany jest także nabór na recenzentów – czyli psiarzy, którzy prowadzą blogi i są aktywni w social mediach. Udało się – Fisia i Funia zostały wybrane. I choć jedna jest trochę leniwa, druga nadgorliwa, to obiecały sumiennie przetestować produkty dla psów i psich właścicieli – oznaczone na blogu jako recenzje pisane w ramach Top for Dog:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *